KONST / Litografier / Färglitografi 8448078
nr 844 8078
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Färglitografi, Lennart Roupe (f. 1918), Gränna, signerad -56, 2/19, motivets mått: 39x30
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
300 kr
måndag 2 september 2013
kl 18:48:41
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe